יום פתוח ללימודי תעודה בטכניון

8.9 תל אביב

15.9 חיפה

A DIFFERENT CLASS

הטבה לנרשמים ביום הפתוח
הנחה בגובה דמי הרישום בסך 480 ₪!

אני רוצה שתשמרו לי מקום ביום הפתוח

בוגרים מספרים

"קורס CISO העניק לי תובנות ייחודיות ויצר חיבור מצוין בין הטכנולוגיות והביזנס. המרצה הבהיר לנו את היבטי המקרו והמיקרו ואת תפקידו של ה CISO ברמה הארגונית"

אלי וידבסקי, CISO, דלויט ישראל

"בחרתי לעשות שינוי מקצועי ונרשמתי לקורס עיצוב פנים בטכניון. האוריינטציה הלימודית המבוססת על לימודי ארכיטקטורה והמרצים המצוינים – תאמו בדיוק למה שחיפשתי"

סיון קונוולינה, מעצבת פנים

"המרצים המצוינים בקורס PMP הדריכו אותנו בצורה מקצועית ועזרו לנו מאוד בהבנת שפת מנהלי הפרויקטים. בזכות הקורס עברתי בהצלחה את ההסמכה הבנילאומית"

שרית רבינוביץ

"כיזם, נחשפתי בקורס יזמות עסקית למושגים חדשים ולמשקיעים אשר נתנו לי תובנות על נקודת מבטם. אני יוצא מהקורס עם כלים שיעזרו לי לממש את המיזמים עליהם אני עובד, ממליץ בחום לכל מי שרוצה לחסוך זמן ולהימנע מטעויות"

עידן חזני, יזם

"בקורס צילום סטודיו של הטכניון קיבלתי ארגז כלים מאוד גדול שבזכותו יכולתי לצאת ולהצליח בעולם הפתוח. צוות המרצים זמין, אכפתי ומלווה לכל אורך הדרך"

צחי קיבנשטיין, צלם

"קורס ניהול המשאב האנושי משלב מקצוענות ויישומיות. עוסק בהתמודדות עם דילמות בשטח ומקיף נושאים רבים. עם סגל מרצים מהתעשייה והאקדמיה, הקורס הופך להיות חובה לכל מנהל בפועל"

קרן אגסי, מנכ"לית חברת אסטיאה

"כבוגר קורס ניתוח מערכות מידע, אני מוצא את עצמי נעזר בכלים שקיבלתי במהלך הקורס בכל יום במסגרת עבודתי"

אלעד פרידמן | ראש צוות בחברת BI

"קורס ניהול פרויקטים בבנייה הרחיב את ידיעותיי בכל הקשור לניהול בנייה מבחינת יזום, ניהול פרויקט וביצועו. ימי הסיורים בשטח מעשירים וממחישים נושאים שנלמדו. המרצים זמינים לכל פנייה"

דפנה, אדריכלית

"אני בוגרת קורס פיתוח תוכנה בסביבת NET. ואני יכולה לומר שמסיימי הקורס יוצאים לשוק עם שליטה מלאה בכל הטכנולוגיות החדשות ביותר ועם הכלים הנכונים להגיע רחוק"

רותם הרשקוביץ, ראש צוות בחברת בניית אתרים ואפליקציות

* ההטבה בכפוף לתנאים ולא תחול על ארגונים מממנים